Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Звіт голови Глобинської районної ради Володимира Сьоміна про свою діяльність

Шановні виборці!

Протягом усієї каденції діяльність районної ради була спрямована на збереження та зміцнення об’єктів спільної власності територіальних громад району. Під постійним контролем були питання створення належних умов для розвитку галузей освіти, культури, медицини, соціального захисту.

Зокрема, за відповідний період по освітній галузі проведено капітальних видатків на загальну суму 19 362,6 тис. грн., з них 4 228,9 тис. грн. спрямовано на придбання різного роду обладнання, 13 328,8 тис. грн. спрямовано на капітальні ремонти окремих освітніх закладів та 1 804,9 тис. грн. спрямовано на реконструкцію окремих об’єктів.

Створено та забезпечено діяльність шістьох навчально-виховних комплексів – Заможненського, Обознівського, Петрівського, Пузиківського, Радалівського та Горбівського, діє Єдиний Центр позашкільної освіти, який об′єднав три колишні позашкільні заклади, створено комунальну установу «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр».

На капітальні, поточні ремонти, реконструкцію приміщень освітніх закладів з різних бюджетів використано понад 18 млн. грн.

 

За кошти освітньої субвенції та коштів районного бюджету виділено 1 421,0 тис. грн. на придбання шкільного автобусу для Градизької гімназії.

         Одним з пріоритетів у роботі районної ради є енергозбереження та перехід на альтернативні види опалення закладів освіти. Було виділено 793 000 грн. на переобладнання котелень Броварківської, Гриньківської та Троїцької ЗОШ на тверде паливо.

         А у Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ст. та Градизькій гімназії, в числі перших в районі, було збудовано модульні котельні, які працюють на агропілетах, що є альтернативою газовому опаленню.

Значна увага приділялась зміцненню матеріально-технічної бази шкіл району. Протягом звітного періоду придбано матеріальних цінностей на 1 418 564 грн. Це меблі, кухонне обладнання, комп'ютери, ноутбуки, мультимедійні, акустичні системи, телевізори, лічильники, шкільні форми для дітей-сиріт, дидактичні матеріали, канцелярські товари, дитячі та спортивні майданчики.

В галузі охорони здоров’я, зокрема,Глобинською ЦРЛ протягом звітного періоду освоєно капітальних видатків на загальну суму 8 487,7 тис. грн. Кошти спрямовувались на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту відділень лікарні, на капітальний ремонт кабінету лікувальної фізкультури, кабінету маніпуляційної терапевтичного відділення, хірургічного відділення. На придбання матеріалів для поточного ремонту патологоанатомічного відділення, пральні, адмінкорпусу, клінічної лабораторії, рентгенкабінету в хірургічному корпусі; на виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкцію даху хірургічного корпусу ЦРЛ, реконструкція даху, приміщення лікарні в с. В-Кринки – 40 000 грн.

Вперше за багато років, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток в Глобинській ЦРЛ замінено вікна на загальну суму 1 452,0 тис. грн. Виготовлення проектно-кошторисної документації та співфінансування робіт забезпечено за рахунок коштів районного бюджету (120 000 грн).

Враховуючи постійне збільшення вартості енергоносіїв, на початку 2016 року було прийнято рішення щодо реконструкції газової котельної Глобинської ЦРЛ і побудовану модульну котельню, яка працює на агропілетах. На дані цілі з районного бюджету виділено понад 500 000 грн.

За рахунок районного та інших бюджетів також придбано обладнання: фізіотерапевтична аппаратура, обладнання для рентгенкабінету, комп`ютери, сухоповітряний термостат, холодильна камера для патологоанатомічного відділення, електрокардіограф та вакуумний насос для терапії ран, комплекти лабораторних меблів, фізіотерапевтична апаратура та стоматологічні установки.

Кожного року виділяються кошти на придбання лікарських засобів, вакцини, деззасобів, медичного кисню, поточні ремонти медичного обладнання, придбання запасних частин для ремонту автомобілів, на відпуск медикаментів за пільговими рецептами, на зубопротезування учасників АТО, на придбання памперсів для інвалідів, медикаменти для лікування соціальнонеадептованої групи населення. На страхування медичних працівників на випадок захворювання коронавірусним захворюванням COVID-19 - 24800 грн.

З районного бюджету за цей час інсулінозалежним хворим, які знаходяться на диспансерному обліку по захворюванню на цукровий діабет,  відшкодовано 991 134 грн.

Для обслуговування населення району лікарями вторинної ланки медичної допомоги з районного бюджету профінансовано 320 000 грн. на придбання автомобіля "Нива".

         Також з районного бюджету компенсується вартість оренди житла молодим лікарям.

Не залишаються осторонь уваги районної влади і проблеми первинної медичної допомоги.Центром первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі протягом 2016-2019 років та 8 місяців 2020 року освоєно капітальних видатків на загальну суму 4 811,8 тис. грн.

Вдалося покращити матеріально-технічне забезпечення амбулаторій сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів, частково оновити матеріально-технічну базу закладів первинної медичної допомоги. Придбано автомобілі для Градизької, Бугаївської, Пустовійтівської і Федорівської сімейних амбулаторій, електрокардіографи для Великокринківської, Бугаївської, Горбівської та Градизької амбулаторій, вимірювачі очного тиску, забезпечено сімейних лікарів району сучасною комп’ютерною технікою.

На капітальний ремонт Землянківського ФАПу  було виділено 245 000 грн., з районного бюджету - 159 000 грн. та 100 000 грн. із Землянківського сільського бюджету.

У співпраці з Погребівською та Пронозівською сільськими радами вдалося придбати житло для сімейних лікарів в с. Погреби та с. Пронозівка на загальну суму 635 000 грн.

В Глобинському районі збережено досить розгалужену мережу закладів культури, зокрема в районі функціонує централізована бібліотечна система, районний будинок культури у м. Глобине, загальні будинки культури в селищі Градизьк та селі Великі Кринки, дитячі музичні школи в селищі Градизьк та селі Великі Кринки.

На оновлення матеріально-технічної бази цих закладів протягом звітного періоду використано 3 080,9 тис.грн., в т.ч. на придбання обладнання спрямовано 314,9 тис.грн., на капітальний ремонт використано 2 696,0 тис.грн. та 70,2 тис.грн. використано на реконструкцію об’єктів.

Було придбано обладнання, облаштування танцювального класу, ремонт гримувальних та облаштування гардеробних кімнат для Глобинського РБК (431,5 тис. грн.), 24,8 тис. грн. використано на облаштування гримувальних меблями та іншим приладдям,  154,3 тис.грн. - для поточного ремонту приміщення цієї установи, 70,2 тис. грн. – на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції даху Глобинського РБК. А також:

  • 1 102 808 грн. використано на ремонт даху та приміщення Градизького ЗБК.
  • 3 481 469 грн. – на капітальний ремонт фасаду та приміщення Великокринківського ЗБК.
  • 1 483 616 грн. – на капітальний ремонт покрівлі Великокринківської дитячої музичної школи
  • 373 000 грн. - на утеплення фасаду, заміну вікон, ремонт хореографічної зали, санвузлів, підлоги, встановлення професійних станків для занять танцями у Градизькій дитячій музичній школі.

         За рахунок коштів районного бюджету проведено поточний ремонт місць для глядачів стадіону «Старт».

Значна увага приділялася забезпеченню гарантійсоціального захистумалозахищених та пільгових категорій громадян району.

З районного бюджету виділялися кошти на реабілітацію дітей-інвалідів у Кременчуцькому центрі реабілітації; на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом окремих категорій громадян; на надання адресної допомоги громадянам району; на оздоровлення чорнобильців другої категорії; на підтримку районної ради ветеранів;  виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги; надання знижки членам сімей загиблих учасників АТО за користування житлово-комунальними послугами; на забезпечення проведення громадських робіт, на оздоровлення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

За рахунок районного бюджету фінансуються Манжеліївської СГО «Милосердя» та Святилівського КП «Ветеран».

Важливим досягненням у забезпеченні надання якісних соціальних послуг окремим категоріям громадян є придбання для Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спеціального автомобіля для перевезення людей з інвалідністю, на який витрачено 1 261,0 тис.грн.

В районі діють щорічні премії кращим працівникам у галузі освіти, медицини та культури. Кожного року лауреатам з районного бюджету виплачуються премії.

В районі діє Програма «Бюджету участі Глобинського району», яка дає можливість залучити територіальні громади і мешканців району до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку своїх населених пунктів і дозволяє зменшити навантаження на місцеві бюджети. На реалізацію кожного з проектів-переможців з районного бюджету було виділено по 30 тис. грн.

Можливо, не все вдалося зробити, але сьогодні ми стоїмо на порозі чергових виборів. І якими будуть самоврядні органи залежать від тих, хто буде їх представляти. Впевнений, що лише власна ініціатива, відповідальність перед людьми, які висловлять нам довіру, діалог з усіма конструктивними силами – це і є реальна запорука подальшого розвитку громад.

Щиро дякую всім депутатам, головам місцевих рад, районній державній адміністрації, керівникам підприємств, установ, організацій, представникам засобів масової інформації, виборцям, однодумцям, усім, кому не байдужі сьогоднішній і завтрашній день громад, за співпрацю, за розуміння і підтримку!

Структура району