Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулася сесія районної ради

16 жовтня відбулося спільне засідання потійних комісій під керівництвом голови комісії з питань бюджету, фінансів та цін, регулювання власності Сергія Шишацького. Депутати розглянули та погодили питання порядку денного сесії районної ради, пленарне засідання якої відбулося цього ж дня. Головував на сесії заступник голови районної ради Валерій Іванченко.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голови місцевих рад, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних установ, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

В ході пленарного засідання депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесли зміни і доповнення до районного бюджету.

 

Одноголосно депутати затвердили звіти про виконання фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» та «Глобинська центральна районна лікарня» за ІІІ квартал 2020 року і внесення до них змін.

Рішенням сесії призначено на посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світлану Калашник, з якою буде укладено трудовий контракт з 16.10.2020 року, строком на п’ять років.

Також депутати надали дозвіл на списання матеріальних цінностей з балансу КНМП «Глобинська ЦРЛ», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі», відділу освіти Глобинської райдержадміністрації та Глобинської районної ради у зв’язку з відпрацюванням їх технічного ресурсу та економічною недоцільністю відновлювальних робіт.

Прийняли рішення про передачу із спільної власності територіальних громад Глобинського району з балансу Глобинської районної ради у комунальну власність міської територіальної громади, в особі Глобинської міської ради, рухомого майна, а саме, легкових автомобілів SENS та HYUNDAI ACCENT.

Вирішили створити комунальний заклад «Глобинська централізована бібліотечна система» Глобинської районної ради Полтавської області та призначити директором комунального закладу Омельченко Тамару Вікторівну.

Відповідно до рішення 27 сесії сьомого скликання Федорівської сільської ради від 29 липня 2020 року, затвердили проєкт землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту села Попівка Глобинського району, збільшивши його територію на 93,0000 га за рахунок земель комунальної власності та колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені та встановити межі цього населеного пункту в розмірі 207,0000 га.


Структура району