Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Глобинщини! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.
Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку нашого краю.

Щиро вдячні працівникам відділу культури, молоді, спорту та інформаційної діяльності райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, за талант та ініціативу, за креативність, відданість культурі і мистецтву!

Тож з нагоди професійного свята щиро зичимо всім  міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів!

Голова районної державної адміністрації                                       Голова районної ради
Наталія ВЕЛИЧКО                                                                             Володимир СЬОМІН

Структура району