Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Комісіями опрацьовано питання порядку денного чергової сесії

22 вересня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій під керівництвом голови комісії з питань бюджету, фінансів та цін, регулювання власності Сергія Шишацького.

В роботі взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

До порядку денного засідання комісій було включено питання, які планується розглянути на пленарному засіданні чергової сесії.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Олександр Миколаєнко доповів про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2020 рік за рахунок здійснення перерозподілу бюджетних призначень, розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та перерозподілу трансфертів з інших місцевих бюджетів.

Детальніше...

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на ранок 22 вересня в Глобинському районі лабораторно підтверджено 15 випадків захворювання на коронавірус (4 особи хворіє, 10 осіб одужали, 1 особа померла). Осіб, що прибули із-за меж України і перебувають на самоізоляції - 2. Кількість осіб, які вийшли з самоізоляції, в зв'язку з прибуттям із-за меж України - 308. Кількість контактних осіб, перебуваючих на самоізоляції - 6. Кількість осіб, що закінчили термін спостереження та зняті з-під нагляду після лабораторного обстеження - 74. Осередків захворювання в Глобинському районі - 4.

Привітали рятівників з професійним святом

17 вересня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Наталія Величко привітали працівників Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області з професійним святом - Днем рятівника.

Подякували за їх благородну і гуманну працю – рятувати людські життя від вогню та стихії, надавати невідкладну допомогу. Побажали усім міцного здоров'я, всіляких гараздів та гідної зарплати.

З нагоди свята, командира відділення 6 державного пожежно-рятувального поста м. Глобине Руслана Омельченка та пожежного рятувальника Романа Корнукія за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій нагородили Почесними грамотами та подарунками.

Детальніше...

Шановні рятівники, прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Щодня ви стоїте на захисті населення і територій від різних надзвичайних ситуацій та небезпечних подій. Завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто потребує невідкладної допомоги.
Працівники Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області та пожежно-рятувальних формувань району неодноразово доводили свою високу професійність, відвагу та рішучість.
Від імені районної державної адміністрації, районної ради та всіх мешканців району висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, витримки та успіхів у вашій нелегкій службі!

Наталія Величко,                                                               Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                          голова районної ради

З Днем народження!

16 вересня святкує свій День народження

Івановоселищенський сільський голова

Приходько Микола Вікторович!

Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання досягати нових висот, доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу. Бажаємо Вам віри у власні сили та подальшої плідної професійної діяльності! 

Дочірні категорії

Структура району