Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

     Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань,  15 квітня 2013 року, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Петрівська сільська рада. Регуляторні акти» та на стенді сільської ради оприлюднено проект рішення виконкому Петрівської сільської ради "Про затвердження норм водоспоживання у с. Петрівка та с. Турбаї" з аналізом його регуляторного впливу.

    З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Петрівської  сільської ради за адресою: с. Петрівка,  вул. Леніна, 37 та у розробника проекту рішення ПАФ «Петрівка» за адресою: с. Петрівка,  вул. Леніна, 44.

    Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Петрівською  сільською радою та адміністрацією ПАФ «Петрівка» протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

    Виконком  Петрівської  сільської ради. тел.(05365) 38-4,42, 38-4-31.

    ПАФ «Петрівка». тел.(05365) 38-4-35.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Петрівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Петрівської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Петрівської  сільської ради за адресою: с. Петрівка  вул. Леніна, 37, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Петрівською  сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 38-4,42, 38-4-31 .

Виконком  Петрівської  сільської ради


ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Структура району