Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення рішень 6 (позачергової) сесії від 23.06.2016 року

Про затвердження Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки    по Пронозівській сільській  раді (рішення, Положення).

Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по  Пронозівській сільській  раді (рішення, ставки).

Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Пронозівської сільської ради(рішення, Положення).

Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Пронозівської сільської  ради (рішення).

Про затвердження Положення про туристичний збір  на  території Пронозівської сільської ради (рішення, Положення).

Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Пронозівської сільської  ради (рішення).


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті Глобинської районної ради (www.globrrada.pi.ua) в розділі «Пронозівська сільська рада. Регуляторні акти» оприлюднено проект рішення Пронозівської сільської ради «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів за запитом на інформацію» з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у Пронозівській сільській раді. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Пронозівської сільської ради протягом місяця з дня опублікування даного повідомлення.

Телефон для довідок 39-0-34.

Виконавчий комітет Пронозівської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення рішень сесії

Про затвердження Положення про квартирний облік при виконкомі Пронозівської сільської ради (рішення, Положення).

Про утворення громадської житлово-комунальної комісії при виконкомі Пронозівської сільської ради (рішення, Положення).

Структура району