Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Пустовтівська сільрада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Пустовійтівської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Пустовійтівської сільської ради за адресою: с. Пустовійтове вул. Леніна, 2, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Пустовійтівською  сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 31-1-31.

Виконком  Пустовійтівської сільської ради

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПУСТОВІЙТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року


Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",у зв’язку із введенням в дію Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності № 4014-VI від 04.11.2011 року, сесія Пустовійтівської сільської ради  вирішила:1. Встановити ставки єдиного податку, а саме:

Детальніше...

Структура району