Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення рішень сесії

  1. Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Пузиківської сільської ради на 2017 рік.
  2. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Пузиківської сільської ради на 2017 рік.
  3. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Пузиківській сільській раді на 2017 рік.
  4. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Пузиківської сільської ради на 2017 рік.
  5. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Пузиківської сільської ради на 2017 рік.
  6. Про затвердження Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Пузиківській сільській раді на 2017 рік.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Пузиківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Пузиківської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Пузиківської  сільської ради за адресою: с. Пузиково  вул. Леніна, 10, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Пузиківською  сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 31-5-73 .

Виконком  Пузиківської  сільської ради


ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПУЗИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Структура району